
Полиуретановая пленка MIL-STD для Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm ( 5шт. )
250 ₴
- Готово до відправки
Даний товар виготовляється і відправляється тільки після передоплати.
Поліуретанова протиударна плівка (U. S. A) революційна технологія від компанії CPFilms.
Плівка відрізняється більш щільним верхнім шаром, який має антицарапийными властивостями і гідрофобним ефектом.
Захисна протиударна поліуретанова плівка має підвищену міцність і покращений глянець.
Особливість поліуретанової плівки для смарфона:
Дуже міцна, практично не дряпається. Місця подряпин згодом стягуються.
Товщина всього 0,2 мм, покращений хват пристрою.
Якщо під плівкою утворився пухирець повітря, то з часом він зникає сам.
Для наклейки поліуретанової плівки використовується рідина. (Підходить універсальна рідина для чищення орг. техніки, або дистильована вода.)
Відеоінструкція поклейки :
1). https://www.youtube.com/watch?v=p8H3q2p5Uvs
2). https://www.youtube.com/watch?v=_ye2H_b1L7k&t=487s
Дані плівки ми виготовляємо на власному обладнанні з американських матеріалів!
Комплект поставки - упаковка, серветки, плівка для захисту дисплея.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для телефону |
| Діагональ екрану | 1.2 дюйм |
| Тип | Захисна плівка |
| Висота | 37.25 мм |
| Ширина | 37.25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm |
| Вид | Поліуретанова плівка |
- Ціна: 250 ₴






