
Мережевий зарядний пристрій Original Hoco C73A 2USB 2.4A
199 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 723-03-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Вид пристрою:Мережевий
- Кількість портів USB: 2USB
- Комплект:без кабелю
- Потужність:2.4A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 18 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





