
Алюмінієвий радіатор охолодження M.2 SSD Heatsink 2280 NVME NGFF SSD 75 Black
300 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 723-03-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Підтримує твердотільний накопичувач M.2
- Низька висота 9 мм для роботи в обмеженому просторі.
- Поперечні ребра з алюмінієвого сплаву для оптимального розсіювання тепла.
- Працює на материнських платах або адаптерах M.2.
- Просте встановлення з термопрокладками.
- Сумісність із PS5 M.2 NVME.
- До комплекту входять термопрокладки для фіксації радіаторів.
- Довжина радіатора 75мм.
1. Supports 2280 length M.2 SSD
2. 9mm Low-profile height to work around tight spaces
3. Cross-cut aluminum alloy fins for optimal heat dissipation
4. Works on motherboards or M.2 adapters
5. Easy installation with thermal pads
6. Low profile with 9mm height
7. Compatible with PS5 M.2 NVME Storage upgrade
8. Heat Resistant Silicone rings included to secure heat sinks
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний рівень шуму | 0 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для вінчестера |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



