
Підставка органайзер стенд для ножів на кухню Deadpool Дедпул
3 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 723-03-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ - ДО 7 робочих днів ( 3D друк ) обовязкова передплата 1000грн
Підставка органайзер стенд для ножів на кухню Deadpool Дедпул
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 184 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | Горизонтальне |
| Тип | Підставка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тримач/підставка | Геймпада, джойстика, контролера |
| Конструкція | Розбірна |
| Стан | Нове |
| Тип тримача | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴


