
Статуетка деталізована 3D-модель Ангелок Little Angel
1 000 ₴
- В наявності
+380 (95) 723-03-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка деталізована 3D-модель Ангелок Little Angel
Розміри 95*150*200мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага виробу | 165 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



