
Банка гарбуз для цукерок на Хелловін ( малий розмір )
850 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 723-03-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Банка гарбуз для цукерок на Хелловін
Розмір 140*140*150мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



