Статуя Свободи Lady Liberty 235мм
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ - ДО 5 робочих днів ( 3D друк )
Можна зробити білий , сірий, хакі, чорний, червоний, койот колір
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Виробник | Liberty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 125 г |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Нове |
| Ширина | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




