
Статуетка на День Святого Валентина закохана пара
300 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 723-03-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка на День Святого Валентина
Можна зробити в чорному, білому, червоному, сірому кольорі
Розмір 111мм-56мм-28мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага виробу | 30 г |
| Висота | 111 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

