
Ісус Jesus Wall art - арт композиція картина
500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 723-03-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ісус Jesus Wall art - арт композиція картина
Розміри 245мм - 226мм - 5мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота картини | 24.5 см |
| Основний матеріал виготовлення | пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина картини | 22.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 36 г |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 3.85 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 160.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


