
Ангел охоронець арт декор на дверну раму двері
450 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 723-03-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ангел охоронець арт декор на дверну раму двері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага виробу | 90 г |
| Висота | 207 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 128 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

