
Годинник настінний сувенірний ФК Ліверпуль ( FC Liverpool )
650 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 723-03-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник настінний сувенірний ФК Ліверпуль ( FC Liverpool )
Комплект - осонова годинника + кварцевий механізм
Характеристики
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴

