
Банка гарбуз для цукерок на Хелловін ( великий розмір )
1 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 723-03-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Банка гарбуз для цукерок на Хелловін
Розмір 190*191*200мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика свята | Хеллоуїн |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 191 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴



