Статуетка Golden eagle БЕРКУТ
Розмір 120мм - 80мм - 65мм
Можна зробити чорний, сірий, білий, хакі колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага виробу | 51 г |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Птахи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



