
Статуетка Батьківщина-Мати Київ 20 см сірий колір
500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 723-03-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка Батьківщина-Мати Київ 20 см
3Д друк під замовлення 1-3 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага виробу | 77 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 88 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


